Sünnet Düğünü Organizasyonu

Evimizin Neşesi Olan Çocuklarımızın Bu Güzide Günde Unutulmaz Gösteriler, En Seçkin İlahiler Dualar, Palyaço Gösterileri ve Mehter Marşı ile Kendini Özel Hissetmesini  Sağlamak ve Gelen Misafirlerinizin Çok Güzel Bir Gün Hatırasıyla Evlerine Dönmelerini İstiyorsanız, Bizi Arayın,  Farklı Alternatifleri Size Sunalım.

Sünnet Düğün'lerinizin Dinimize uygun olmasını ama aynı Zamanda sıkıcı geçmemesini istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yıllardır Edindiğimiz Tecrübeler neticesinde Düğün Merasimlerinde insanların Sadece Sohbet ve Kuran-ı Kerim Tilaveti ile Geçen Düğünlerden Sıkıldığı ve Bu Sebeple bu düğünlere Katılmadığını Gözlemledik. Bizler Yapmış Olduğumuz islami Sünnet Düğünlerinde Helal Dairesi İçerisinde Neşeli Eğlenceli ve Aynı Zamanda Manevi bir Atmosfer Oluşturan Ekibiz.

Çocuğun hayatındaki üç dönüm noktası Sünnet,Askerlik Ve Evlilik… Çocuklarımızın bu özel gününde hatıralarında kalacak,onlarında kendi çocuklarına izletecekleri önemli anılar unutulmaz dakikalar gülümsetecek ve hafızalara kazınacak özel bir organizasyon ile hem siz hem misafirleriniz hemde çocuklarınıza unutulmaz dakikalar yaşatmak için bize ulaşın….

ÇOCUKLARA ÖZEL PROGRAM, SÜNNET TAHTI, BALON SÜSLEMESİ, MEHTERAN EKİBİ, NASRETTİN HOCA, TİYATRO EKİBİ, SKEÇLER, İLİZYONİST, PALYAÇO, SEMAZENLER VE DAHA BİR ÇOK ETKİNLİKLE HİZMETİNİZDEYİZ…

 

 

Dini düğün | İslami düğün | Semazen grubu | Semazen ekibi | Tasavvuf ekibi | Tasavvuf grubu