Site Map

By putting all of your content into nested categories you can give users and search engines access to everything using a menu.

Çağrı Organizasyon - İslami Düğünün Adresi.

Son yılarda toplumların yaşadığı dini yöneliş bugün artık açıkça görülen bir gerçektir. Yapılan araştırmalar, düzenlenen kamuoyu yoklamaları dinin insanların hayatında çok önemli bir yer tuttuğunu, eskiye kıyasla çok daha fazla insanın dini değerlere önem vermeye başladığını ve maneviyata yöneldiğini göstermektedir…

Toplumumuzda yaşanan dini bilinçlenme, hayatımızın her anına girmeye başladı. Bu değişime paralel olarak insanımız özel günlerini (dini düğün,islami düğün,sünnet düğünü,semazenli düğün,mevlitli düğün,ilahili düğün) maneviyata uygun bir şekilde yapmaya çalışıyor ve bizlerde bu yönelişe katkı sağlamak adına organizasyonlarımızda dine uygun programlarımızla hizmet vermeye çalışıyoruz…

Düğün organizasyonlarımızda; Çiftlerimizin hayatta bir kez yaşayacakları bu özel günün, en iyi gerçeleşmesi adına, düğünlere yakışır, mümine yaraşır bir organizasyon sunuyoruz…Dini düğün ve İslami düğün.
dini 
İnancımızın ve medeniyetimizin izlerini taşıyan bir organizasyon…

YARATILANI YARATANDAN ÖTÜRÜ SEVME DÜSTURUYLA GÖNÜLDEN KALBE GİDEN YOLDAYIZ…

 

Dini düğün, İslami düğün, Semazen grubu, Semazen ekibi, Tasavvuf ekibi, Tasavvuf grubu, Mehteran takımı, Tiyatro ekibi, İslami düğün organizasyonu

Çağrı organizasyon - Semazen Grubu

Sema,Semazen,Semazen Grubu,Semazen Ekibi,Semazenli Düğün,Semazen Organizasyonu,Semazenli Düğünler

Semazen ilahi grubu işinde uzman ekibi ile Türkiye genelinde sizlere hizmet veriyor. Biz uzun yıllardır yapmış olduğumuz dini düğün, nişan, sünnet düğünü, kına gecesi organizasyonu, konser organizasyonlarında kendisinden başarıyla söz ettiren bir ekip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz..

Semazen grubu ve ilahi grubu sizlere kaliteli bir organizasyon sunuyor daha önce yapmış olduğumuz kaliteli organizasyonlar bizim en büyük teminatımız olup her yaptığımız organizasyonu ilk gün ki heyecanla yapıyoruz.

SEMAZENİN ANLAMI & SEMAZEN NEDİR?

Semazenin anlamı – Mevlevîlik deyince ilk akla gelen semâ, lügatte işitmek mânâsındadır. Terim olarak, mûsikî nağmelerin dinlerken vecde gelip hareket etmek, kendinden geçip dönmektir.

Hz.Mevlânâ zamanında belli bir nizâma bağlı kalmaksızın dînî ve tasavvûfî bir coşkunluk vesîlesiyle icrâ edilen sema’, sonradan Sultan Veled ve Ulu Ârif Çelebi zamanından başlayarak Pîr Âdil Çelebi zamanına kadar tam bir disiplin içine alınmış, sıkı bir nizâma bağlanmış; icrâsı öğrenilir ve öğretilir olmuştur.

Sema’, sembolik olarak, kâinatın oluşumunu, insanın âlemde dirilişini, Yüce Yaratıcı’ya olan aşk ile harekete geçişini ve kulluğunu idrak edip “İnsan- ı Kâmil” e doğru yönelişini ifâde eder.  Sema’ eden canlara Sema’zen denilmiştir.

Mevlevilikte dönmek tabiri yoktur. Mevleviler Sema’ eder. Her tarikatın zikir ederken (Allah’ı anarken) kendilerine özgü bürhanları vardır. Mevleviliğin de bürhanı Sema’ dır.  Semah ‘in her hareketinin anlamı vardır. Ney sesi eşliğinde dinlendiğinde huzur verir.

Semazenlerimizin sema gösterileriyle organizasyonlarınızı görsel bir şölene çeviriyoruz. Mesneviden ders aldım Oldum Mevlana gibi Uçsuz ummana daldım Yüzdüm Mevlana gibi Sema, gönül'e sefa, can'a şifa, ruh'a gıdadır. Sema,Semazen,Semazen Grubu

Semazenlerimizin sema gösterileriyle organizasyonlarınızı görsel bir şölene çeviriyoruz. Sema can'a şifa, ruh'a gıdadır.

Gel ne olursan ol yinede gel diyen Mevlana Hz.'lerinin yolunda giden semazenlerin sema gösterilerini mutlaka izleyin...Konya'dan Cihan'a yayılan aşk sedası.
Nasıl döne döne Mevlana'ya ulaşıldığını bir kez daha hissedin.Semazenli düğün.

 

Dini düğün, İslami düğün, Semazen grubu, Semazen ekibi, Tasavvuf ekibi, Tasavvuf grubu, Mehteran takımı, Tiyatro ekibi, İslami düğün organizasyonu

Çağrı Organizasyon - Tasavvuf Grubu

Çağrı organizasyon - Tasavvuf Grubu

Tasavvuf Grubu, Tasavvuf Ekibi, İlahi Ekibi, İlahili Düğün, İlahilerle Düğün, İlahili Düğün Organizasyonu

 

Tasavvuf Grubu ve Tasavvuf Ekibi...

 

Türkiye'nin yakından tanıdığı sanatçı ve hatipleriyle konser ve konferanslarda profosyonel ekiplerimizle sizlere

hizmet vermekteyiz...

Tiyatro ve sinevizyon gösterileriyle, gönülleri düşünmeye sevk ediyoruz.

Sizlerde bu aşkın ve muhabbetin kaynağında olun ve kendinizi ilahi aşkın girdabına bırakın.İslami düğün organizasyonu.

 

Dini düğün, İslami düğün, Semazen grubu, Semazen ekibi, Tasavvuf ekibi, Tasavvuf grubu, Mehteran takımı, Tiyatro ekibi, İslami düğün organizasyonu

Alt Kategoriler